Informacja

Nowe produkty

Fotografie drukowane na płótnie, czyli obrazy canvas, to interesująca alternatywa dla tradycyjnych ozdób, jakie wieszamy na ścianach. Wysoka jakość nadruku zapewnia ostrość i realizm obrazu, natomiast płótno jako nośnik nasuwa skojarzenia z malarstwem. Mamy dla Państwa obrazy canvas w sześciu rozmiarach: od  100 × 50 aż do 100 × 100 cm. Są to najrozmaitsze zdjęcia, pasujące do różnych wnętrz, zakątków, a nawet nastrojów posiadacza.

Obrazy te mają zadrukowane krawędzie, dzięki czemu powstaje swoisty efekt 3D na wszystkich brzegach płótna. Wykonana ze sklejki rama jest solidna, wytrzyma wiele lat. Obrazy canvas są tak skonstruowane, że można je od razu zawieszać na dowolnym haczyku lub gwoździku, montaż jakichkolwiek zawieszek nie jest potrzebny.

Obrazy canvas polecamy przede wszystkim do wnętrz o nowoczesnej aranżacji, do pokojów dziecinnych i młodzieżowych, a także pomieszczeń biurowych. Duży wybór zdjęć pozwoli każdemu z Państwa na wybór motywu, który będzie zdobił pomieszczenie, cieszył oczy i wprawiał w dobry nastrój.

Obrazy Canvas Płótno W tej kategorii nie ma produktów.