Informacja

Nowe produkty

Trudno sobie wyobrazić gospodarstwo domowe bez garnków, patelni i sztućców. Wszystkie te produkty znajdziecie Państwo w tej kategorii. Polecamy przede wszystkim nowoczesne, estetyczne i funkcjonalne garnki. Gotowanie w nich to czysta przyjemność: potrawy nie przywierają i nie przypalają się na środku dna. Specjalnie wzmocniony teflon sprawia, że do mieszania i nabierania potraw można bez obaw używać metalowych sztućców i przyborów. Garnki sprzedajemy pojedynczo i w zestawach, w tym również w grupie aż 29 elementów, stanowiących niemal kompletne wyposażenie każdej kuchni.

Mamy dla Państwa również komplety patelni wytwarzanych tak, by do smażenia można było używać jedynie znikomych ilości tłuszczu. Dzięki temu potrawy z patelni są smaczniejsze i zdrowsze. Patelnie te mogą być stosowane na kuchenkach indukcyjnych. Są lekkie, trwałe i nie rdzewieją.

Polecamy również pojemniki – termosy obiadowe, wykonane z bakelitu i stali nierdzewnej. Przechowywana w nich żywność stygnie bardzo powoli i nie przyswaja obcych zapachów.

Gospodarstwo domowe W tej kategorii nie ma produktów.