Informacja

Nowe produkty

Promocje

Dobra patelnia powinna być lekka, trwała i zapewniająca nieprzywieranie smażonej potrawy, kończące się często przypaleniem. W naszym sklepie czekają na państwa patelnie aluminiowe i ceramiczne. Są to naczynia kuchenne przystosowane do wszelkiego rodzaju kuchenek, z indukcyjnymi włącznie. Mimo niewysokiej ceny ich jakość porównywalna jest z jakością najdroższych patelni pochodzących od renomowanych producentów.

Patelnie ceramiczne są doskonałą alternatywą dla teflonowych, ponieważ ich wewnętrzna powłoka jest twardsza, a przez to mniej podatna na zarysowanie. Świetnie rozprowadza przy tym ciepło z palnika.

Mamy też komplety patelni z powłoką marmurową, skutecznie zapobiegającą przywieraniu i niezwykle odporną na uszkodzenia. Średnice patelni to 20, 24 i 28 cm. Sprzedawane przez nas patelnie są produkowane z myślą o częstym, intensywnym użytkowaniu, dlatego posłużą Państwu przez długi czas. Są przy tym lekkie i łatwe do utrzymania w czystości. Jeśli do tego dodać niewysoką cenę, zakup patelni u nas to naprawdę opłacalna transakcja.

Patelnie W tej kategorii nie ma produktów.