Informacja

Nowe produkty

Promocje

Akcesoria GSM to rozmaite drobiazgi ułatwiające pracę z telefonem lub smartfonem oraz rozszerzające jego możliwości. W tej kategorii polecamy na ładowarki samochodowe, sieciowe i biurkowe. Są wśród nich ładowarki indukcyjne, czyli takie, których nie trzeba łączyć przewodem z aparatem: wystarczy położyć smartfon na ładowarce. Modele samochodowe ładują baterię smartfona w zaledwie kilkadziesiąt minut.

 Mamy też znakomite powerbanki solarne: wystarczy światło, by naładować powerbank, a z niego zasilić prądem smartfona, a nawet dwa jednocześnie. Polecamy także szkła hartowane, które chronią wyświetlacz iPhone7 przed stłuczeniem i zarysowaniem. Na kierowców czekają uchwyty magnetyczne, dzięki którym smartfon można zamocować w pobliżu deski rozdzielczej tak, by wyświetlacz był cały czas widoczny.

W naszym sklepie możecie Państwo również kupić wygodne, estetyczne etui do smartfona oraz powerbanki sieciowe o dużej pojemności, dzięki którym aparat można w dowolnym momencie doładować bez konieczności podłączania go do źródła prądu.

Akcesoria GSM W tej kategorii nie ma produktów.