Informacja

Nowe produkty

Promocje

Zegary DIY, czyli do samodzielnego montażu, dają podwójną satysfakcję. Nie dość, że precyzyjnie odmierzają czas i wspaniale zdobią ściany, to jeszcze pozwalają wykazać się właściwym doborem średnicy tarczy (od 70 do aż 130 cm) i precyzją (bardzo łatwego zresztą) zamocowania.

To duże, nowoczesne zegary, które nadają się przede wszystkim do pomieszczeń stosunkowo wysokich, choć nie tylko. Za bardzo umiarkowaną cenę możecie Państwo kupić dokładnie odmierzający czas zegar ścienny do biura (sala konferencyjna?), hotelu (recepcja?) czy też nowocześnie zaaranżowanego mieszkania.

Dołączony do zegara szablon wraz z instrukcją w języku polskim pozwoli bez trudu i precyzyjnie umocować na ścianie elementy przy użyciu haczyka i dwustronnej taśmy klejącej. Konstrukcja ze szkła akrylowego sprawia, że zegar nie żółknie i łatwo go czyścić, jeśli z czasem się zakurzy. Tak duży zegar na ścianę jest też pierwszorzędnym upominkiem, który będzie służył obdarowanemu przez długie lata. Każdy z nich posiada 24-miesięczną gwarancję.

Zegary DIY Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji