Informacja

Nowe produkty

Promocje

Współczesne zegary ścienne produkowane są w najrozmaitszych formach i rozmiarach. Wybraliśmy dla Państwa modele wyjątkowo atrakcyjne, które nadają się zarówno do pokojów i kuchni, jak i do pomieszczeń biurowych. Znajdziecie więc u nas Państwo zegary wiszące wykonane na wzór i podobieństwo zegarków marki Rolex, czasomierze o tradycyjnym wyglądzie oraz bardziej fantazyjne, nadające się m.in. do kuchni.

Właściwie dobrany zegar ścienny może współtworzyć atmosferę miejsca, które zdobi. W naszym sklepie czekają na Państwa nowoczesne zegary kwarcowe z dwuletnią gwarancją. Do wyboru są chronometry w różnych kształtach i kolorach, nietrudno więc będzie dobrać model pasujący do danego pomieszczenia. Mamy też kilka zegarów świecących w nocy – nie trzeba więc zapalać światła, by sprawdzić aktualny czas. Możecie Państwo wybrać zegar z sekundnikiem i wskaźnikiem daty lub bez. Sekundnik może się poruszać skokowo lub płynnie.

Zwracamy uwagę Państwa na fakt, że zegary na ścianę, nowoczesne i dokładne, to także wyśmienite upominki, którymi można sprawić wiele radości.

Zegary tradycyjne Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów