Informacja

Nowe produkty

Promocje

Garnki z pokrywką to bodaj najważniejszy element wyposażenia każdej kuchni. Gotowanie w dobrym garnku powinno być ekonomiczne dzięki właściwemu przewodzeniu i rozprowadzaniu ciepła oraz porządnej pokrywce. Garnek powinien być w miarę lekki, trwały, odporny na zarysowania i łatwy w czyszczeniu. Takie właśnie garnki z pokrywką oferujemy pojedynczo i w kompletach. 

Proponujemy Państwu także garnki w zestawach. Najprostsze zestawy obejmują trzy garnki, odpowiednio 20, 24 i 28 cm. Gotowanie i duszenie w nich to przyjemność i murowany sukces kulinarny. Nowoczesna technologia produkcji zapewnia znakomite rozprowadzanie ciepła, nieprzywieranie potraw i trwałość garnka. Wygodne uchwyty pozwalają podnosić i przenosić garnki chwytane bezpośrednio ręką albo przez szmatkę lub rękawicę ochronną.

Szczególnie polecamy wielki, 29-elementowy zestaw Lianfa. Zawiera on cztery garnki, patelnię, rondel, pokrywki, dwie misy oraz rozmaite przybory kuchenne, w tym m.in. kosz do frytek, tarkę i uchwyt do pokrywek.

Garnki W tej kategorii nie ma produktów.