Informacja

Nowe produkty

Promocje

Osobno lub przy okazji innych zakupów możecie Państwo nabywać u nas wymienne końcówki do szczoteczek elektrycznych Oral B. Zadbaliśmy o duży wybór tych końcówek, można więc znaleźć u nas swoje ulubione albo dopasować nowe, w zależności od potrzeb i upodobań.

Mamy więc końcówki 3D White z gumową nasadką polerującą, która służy do efektywnego usuwania płytki nazębnej. Inna wersja to Precision Clean ze specjalnymi włóknami. Jej sekret to różna długość włókien, dzięki której szczoteczka dociera do wszelkich trudno dostępnych miejsc, dostosowując się do kształtu zęba.

Posiadacze zębów wrażliwych zdecydują się zapewne na końcówki Oral-B Sensitive. Zastosowano w nich włókna miękkie, niezwykle delikatne, które nie powodują żadnego dyskomfortu podczas mycia zębów ani po nim. Mamy też końcówki Floss Action, stworzone przede wszystkim z myślą o skutecznej penetracji przestrzeni międzyzębowej. Końcówki Cross z kolei charakteryzują się ustawieniem włókiem pod pewnym kątem, co pozwala usuwać więcej płytki nazębnej. Precyzyjne, dokładne czyszczenie to natomiast atut końcówek Trizone.

Końcówki do szczoteczek  W tej kategorii nie ma produktów.